Make your own free website on Tripod.com
*** horns ***

My Guardian Anger - nagrany !!!

12 grudnia w Selani Studio zostało zakończone nagrywanie nowego albumu Lux Occulta. Teraz materiał czeka jeszcze miksowanie (30.12.98 - 10.01.99).Jak tylko zostanie ustalony wydawca, na stronie pojawią się jakieś utwory.

Muzycy są z efektów bardzo zadowoleni, choć pare rzeczy ich samych zaskoczyło...


My Guardian Anger

Tak brzmi roboczy tytuł aktualnie powstającej płyty Lux Occulta. Prace są już zaawansowane, w grudniu ma zostać zarejestrewonana. Gdzie ? Oczywiście w Olsztynie (ha, też lubię to miasto), w Selani Studio pod okiem Andrzeja Bomby. Partie bębnów zostaną nagrane w olsztyńskim studiu PRO (m.in. "Moonlight" Christ Agony). Miksy są przewidziane na pierwsze dni stycznia 1999 e.v. , tak więc w wasze łapki ten album wpadnie gdzieś koło wczesnej wiosny. Wydawcą na dzień dzisiejszy pozostaje Pagan Records, choć to akurat jest jeszcze sprawa otwarta.

Muzyka będzie kontynuacją stylistyki Lux Occulta, wzbogacona jednak o nowe, dość zaskakujące elementy. Pewne będą dwie rzeczy : zespół nie stoi w miejscu i nie złagodzi brzmienia !!! Ten materiał będzie debiutem studyjnym Martina i Vogga - nowych członków zespołu.

Od strony tekstowej ta płyta będzie chyba najbardziej hermetrycznym i symbolicznym materiałem Lux Occulta. Pełnym ukrytych znaczeń, wieloznaczności, odwołań do tradycji okultystycznej, filozofii, historii czy literatury. Niektóre tytuły : The Heresiarch, Kiss My Sword, The Opening of Eleven Sephirah, Nude Sophia, Library on Fire, Mane-Tekel-Fares.


Vox Mortis Festival

O tak ! Bardzo porządna impreza która odbyła się w warszawskim klubie Park (25.09.) oraz w katowickiej - nie mylić z katolickiej - hali Jantor (26.09.). Skład : Incarnated, Yattering, Damnable, Night Gallery, Heresy, Damnation, Convent, HATE (Śląsk wita HATE!!!) i jakaś kapelka ze Szwecji - świniobójcy z Dark (DORK) Funeral , no i oczywiście Lux Occulta - inaczej po co bym o tym pisał...

Już wkrótce zdjęcia Lux Occulty z tego koncertu .(sekcja [GALERIA]