Hőgyes Attila
1/1
Fehér Gergely
Cserék:                                                                 Cserék:

Uher Zoltán       helyett   Lengyel András Gách Zoltán       helyett  Hőgyes Attila
Fujasz Levente  helyett  Tóth Zoltán Varga Sándor    helyett  Hőgyes Károly
Balázs Attila      helyett  Tóth Csaba Chmelik László  helyett  Aradi Zsolt
Uher Zoltán       helyett  Soós Róbert

Sárga Lap:                                                          Sárga Lap:

Balázs Attila Tóth László

Piros Lap:                                                              Piros Lap:

A játékvezetők részletes jelentése:
 A THAC figyelmeztetései: Balázs Attila a második félidő 35. percében gáncsolásért.
A Zoltek Ny. figyelmeztetései: Tóth Zoltán az első félidő 30. percében gáncsolásért, és Hőgyes Attila a második félidő 32. percében gáncsolásért.
A Zoltek Ny. kiállítása: a második félidő 5. percében Kovács Róbertet kiállítottam, mivel a gólhelyzetben kiugró ellenfelét a tizenhatostól három méterre elgáncsolta. Az eredmény ekkor 2:1 volt a THAC javára.

Chris23 megjegyzése a mérkőzéshez:
A mérkőzésre furcsa hangulatban készült a csapat. Több játékost másnap a magyar írásbeli érettségi várta.
A mérkőzés elején rögtön támadólag léptünk fel, és a második percben Hebling bal oldali elhúzása után az alapvonalról tálalt az érkező Uher elé, akit a Zoltek kapusa Tóth szabálytaéan eszközökkel szerelt, ezért 11-est ítélt. (A helyzethez hozzátartozik, hogy a partjelző intett a zászlójával, hogy szerinte kinn volt a labda, de az esettől 2 méterre álló vezetőbíró felülbírálta segédjét.) A 11-est Wéber biztosan értékesített, 1:0.
A gólt követően megélénkültek a nyergesi rohamok, és a 35. percben egy balról beível szöglet után a hosszún érkező ember tisztán vvehette át a labdát, és egyet tolva a hosszú sarokba lőtt, 1:1.
A 41. percben jobb oldali szögletet végezhettünk el. A belőtt labda a felhúzódó bal emberfogónk testéről pattant a kapuba, 2:1.
A 44. percben Heblinget ugratják ki a 16-oson belül, egyedül vezethette a labdát a kapusra, de a lövése pont a hálóvédőt találta el.
Az 50. percben Márkus indítást követően Purgel Zoltán ugrott ki, de a Zoltek 3-as számú játékosa Kovács Róbert csúnyán buktatta, és ezt a mozdulatot piros lappal jutalmazta a bíró.
Az 58. percben Diczkó szerez labdát az ellenfél 16-osa előtt, aki legurítja Heblingnek, de a kitörő játékos szorongatott helyzetben a kapu mellé lő centikkel.
A 72. percben Hebling beívelt szögletéhez Márkus tökéletes időzítéssel érkezett a hosszún és a kapu bal oldalába fejelte erővel a labdát, 3:1
A mérkőzés hátralevő részében a Tata támadott, a Zoltek kontrákra próbált dolgozni, de egyik csapatnak sem sikerült a további góllövés.
Tatai góllövők: Wéber Roland, Márkus József (2)