Text bez háčků a čárek Čeština Windows Čeština Macintosh Kód bratří Kamenických Kód ISO Latin 2
Kdo jsme?
LINGUA UNIVERSUM® je jazyková agentura, která působí v České Republice od roku 1990 a je pokračovatelem v tradici kurzů MŠVV v Praze 7 - Výstaviště.

Týdně odučíme kolem 220-ti vyučovacích hodin. Naši lektoři, kvalifikovaní odborně i pedagogicky, dojíždí přímo k zákazníkovi. Kurzy jsou koncipovány podle přání zákazníka a jsou založeny na individuálním přístupu.

V současné době vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělšinu, ruštinu, italštinu, arabštinu, holandštinu, čínštinu a hebrejštinu. Mezi naše zákazníky patří: KB, ABN Amrobank, Pepsi-Cola, Henkel ČR, Letiště Ruzyně, hotel Intercontinental, Parkhotel, České přístavy, Auto Lada a další.


Interaktivní jazykové
kurzy.


Na základě svých zkušeností vypracovala LINGUA UNIVERSUM® zcela novou metodu výuky cizích jazyků založenou na kontaktu lektora a studujícího prostřednictvím počítačové sítě Internet.

Naše multimediální interaktivní metoda využívá moderních forem zprostředkování informací a je první svého druhu nejen v České republice, ale i v celé Evropě.

Umožníme Vám příjemnou a efektivní formu studia bez nutnosti docházet do výuky. Ta probíhá přímo na terminálu Vašeho osobního počítače.

Absolvování studia Vám nejen rozšíří Vaše znalosti, ale také znásobí Vaši šanci na získání dobrého zaměstnání.

Kurzy byly vyvinuty zkušenými lektory - to určitě zjistíte, jakmile začnete studovat - a zpracovány do souboru HTML, který najdete na našich stránkách. Jednotlivé lekce budou uveřejňovány postupně, v týdenních intervalech. V každé lekci najdete zkušební cvičení, která, vypracovaná, odešlete na naši E-Mailovou adresu - a to kdykoli během týdne, kdy bude lekce uveřejněna. Cvičení opraví naši lektoři a zašlou obratem zpět. Vaše pošta se neomezuje pouze na vypracovaná cvičení, ale můžete připojit jakýkoli dotaz týkající se probrané látky a ten bude našimi lektory zodpovězen.

Kurz má logickou výstavbu. Témata na sebe obsahově navazují a každá lekce tvoří samostatný konverzační i gramatický celek. Postupně se Vám ozřejmují významové a jazykové spojitosti, čímž látku příjmete snadněji. Nemusíte si kupovat žádné učebnice. Lekce jsou kompletní a neustále aktualizované na základě nových poznatků. Kurzy mají vysokou kvalitu a kurzovné je přístupné pro každého, což je umožněno výrazným zefektivněním vyučovacího procesu vůči klasickým metodám.

Učebním materiálem jsou texty, obrázky a audiokazety. Krok za krokem se takto seznámíte se všemi jazykovými prostředky. Magnetofonovou kazetu se zvukovou podobou konverzace obdržíte po uhrazení kurzovného.

1. září 1997 zahajujeme kurz angličtiny a němčiny pro začátečníky. Postupně naváže kurz pro pokročilé. Všechny kurzy budeme v měsíčních intervalech pravidelně opakovat pro další zájemce. Do kurzu je nutno přihlásit se tak, abychom přihlášku obdrželi vždy nejpozději týden před jeho začátkem. Studující tak včas obdrží zvukovou kazetu a přístupové heslo. V případě, že přihlášku obdržíme později, zařadíme studujícího automaticky do následujícího kurzu.

Pokud budete mít jakýkoli dotaz, kontaktujte nás, prosím, na naší e-mailové adrese. Budeme vděčni za každou připomínku nebo podnět na zlepšení našich kurzů.Jak se přihlásit?

... zcela jednoduše. Zde naleznete přihlašovací podmínky a formulář, který vyplněný, zašlete na níže uvedenou adresu.

Cena kurzu, t.j. 12 lekcí, je 1200,- Kč. Kurzovné můžete uhradit jednorázově či měsíčně (400,-Kč) složenkou typu C na adresu:

LINGUA UNIVERSUM®
Petra Rezka 14
140 00 Praha 4

Po obdržení Vaší přihlášky a uhrazení kurzovného Vám E-MAILEM odešleme přístupové heslo.Zpět na úvodní stránku.

Copyright LINGUA UNIVERSUM ® (1997)