Magdali Mária

Toma Róbert

Kopunovity L. Viktor

Böröndi Ágnes

12 fős csapatok voltak. Egy mérkőzés 40 percig (2x20) tartott. A pálya egy tisztáson volt, a tábortól 20 percnyi gyaloglásra, ami kissé megnehezítette a játékok időbeni egyeztetését. Össze kellett hangolni ugyanis a focival, de végülis sikerült a szükséges meccseket lejátszani.

Mivel a pálya füves volt, és nem teljesen egyenletes, alkalmas volt a boka kificamítására is. Volt is néhány baleset, különös módon mind ugyanabban a csapatban.

2000. aug. 24., hétfő

1.     mérkőzés: Yu-ventus – 21-esek. A mérkőzés a 2. félidő 6-odik percében sérülés miatt megszakad.

2.     mérkőzés: Álomcsapat – Black Devils. A meccs a Black Devils 51:44 arányú győzelmével ér véget, ezzel bejutnak a döntőbe. Az Álomcsapat kiesik.

2000. aug. 25., kedd

1.     mérkőzés: Yu-ventus – 21-esek. A meccset a 21-esek nyerik 41:39 arányban, ezzel ők is döntősek lesznek. A Yu-ventus kiesik. (Ez a mérkőzés alatt is esik néhány sérülés, de cserével végigjátszották.)

2000. aug. 29., szombat

Döntő: Black Devils – 21-esek. A döntőt szoros mérkőzés után 68:65-re a Black Devils nyeri.