אהוב יקר
נילי לנדאו

הי אהובי, שלום, נעים מאוד,
כן כן זאת אני, האהובה שלך , אני מקווה שלא נתנו לך לחכות הרבה יותר מדי זמן, נתתי להם הוראות מפורשות, שאיך שאתה מגיע שיכניסו אותך אבל אתה יודע איך זה בימינו , אין על מי לסמוך ...

נו טוב מה אני מבלבלת לך את המוח, אני פשוט קצת מבולבלת, אתה יודע ,לא ציפיתי. אפשר להציע לך לשתות? אל תגיד לי, קפה שחור, מהפינג'אן, ברור מהפינג'ן, נו אהוב, הרי התאמנתי על זה כ"כ הרבה, צריך לגלוש 6 פעמים ואח"כ להוריד מהאש... והכנתי את עוגת השמרים שאתה כ"כ אוהב, לא זה בסדר אהוב, אני הרי מכינה את זה כל יום, אין לדעת מתי אתה תפתיע.

אז מה אהוב? היו פקקים? לקח לך הרבה זמן להגיע. לא, אני לא לחוצה, "טייק יור טיים" אהובי, הרי חיכיתי לך כ"כ הרבה. נו, אז אפשר לצאת? הכנתי לנו הרבה פעילויות ,לא עוד לבד, הנה תראה, ביטלתי את חוג ריקודי העם, את הסלסה, לא עוד פנויים פנויות...

אז מה נעשה קודם אהובי ? אולי נלך לכל הסרטים המשובחים, יש לי רשימה, אין בעיה, אני כבר מוכנה לראות אותם כבראשונה. אח"כ אהובי, נאכל גלידה, נתדיין על הסרט, העלילה, השחקנים, אני אנזוף בך בחביבות כשתחמיא יותר מידי לשחקנית הראשית, כ"כ נתפעל מהסרט, ולא נפסיק לדבר עליו. אח"כ נשתוק בגללו, ורק נלך חבוקים, חבוקים ושותקים, כל אחד משחרר את השני למחשבותיו. אני ברשותך אהובי, אעכל על ההרגשה השונה שהיתה לי הפעם, שלא באתי לסרט בגפי, שלא חיפשתי במבטי אותך בין כולם, שעיני לא התרוצצו, שלא קינאתי בזוג האוהב על המסך...

אח"כ נלך למסעדה האהובה עלינו, בדיוק יהיה טו באב, נלבש לבן, ואני כבר לא אהיה יוצאת דופן, לא אבלוט בבדידותי. אנחנו נעבור על פני כמה בודדות ואני אומר להן אחיות, אל תתיאשו, הנה אתן רואות , החלומות מתגשמים. אנחנו נאכל בהנאה, אני אסמן לך שמלוכלך לך ליד הפה, ואתה תהיה כ"כ נבוך, אני אצחקק, א-צ-ח-ק-ק, כמה שהתאוותי לצחקק ובסיום כרגיל נריב על מי ישלם, ונקבע שבפעם הבאה אני אשלם, הו הפעם הבאה.

אח"כ נלך לפאב השכונתי שלי, אני אכיר לך את כולם אהובי, את הברמן ואת כל הדמויות, וגם את אלה שביגוני להם התמסרתי, הם כולם יכירו אותך כמובן, סיפרתי להם, בטח, ערב ערב סיפרתי להם עליך אהובי. שאתה אוטוטו בא.. והם יביטו בנו במבט מעריך, ויאמרו, תראו מה זה, הנה, היא מצאה אהבה, ואנחנו רק נשב שם ,לא על הבר לשם שינוי, נשתה את היין האדום האהוב עלינו, ביקשנו בקבוק .

ואז נלך, לא לא, לחלוטין לא נסיים לדבר, שהרי יש עוד כ"כ הרבה על מה, כ"כ הרבה להשלים, אבל הברמן יסמן לנו בעיניו העיפות, ונלך משם, נרחף משם, צעדינו יהיו תואמים להפליא, ופתאום בקרן הרחוב אהובי, יישב לו נגן כינור וינגן את השיר האהוב עלינו.

נלך הביתה אהובי, זה יהיה הדבר הברור מאליו, נטפס חיש קל במדרגות, אתה תדגדג אותי ואני תוך כדי התפקעות מצחוק אגער בך שאנחנו עלולים להעיר את השכנה ,למי איכפת מהשכנה?. ניכנס לדירה, בשקט בשקט, אתה תפשיט אותי אהובי, ואז אני אפשיט אותך, גופך יהיה כ"כ יפה ונעים, אני אלטף את כולך ואנשק את כולך, ואבחן את כולך, כל נקודה, כל קמט, כל נמש, ואראה איך הכל בדיוק כמו שתארתי לי. נתמסר אחד לשני אהובי, ואני אצבוט את עצמי כדי להאמין שזה לא חלום ואתפקע מאושר. ואתה תלטף, ותביט בי ממושכות, ובעינייך תאמר לי שזה אמיתי ושזה לתמיד, נירדם אהובי, ואני אושיט את היד ורק אוודה שיש שם מישהו- אתה, ואלך לישון סופית, עם חיוך על הפנים.

בוקר טוב אהובי,
אני אקום, אושיט את היד,
מיטה ריקה.
ההיית או חלמתי חלום ?

כתוב לנילי

לתחילת העמוד

םיכשמהו תולחתה |  הריגמהמ  | ישארה דומעל | תוברת תצק

* םירצויל תורומש תויוכזה לכ *